دستگاه کنترل از راه دور پیامکی در سال 2022 مناسب برای کنترل چاه ها و پمپ آب کشاورزی و باغ ها از راه دور و آبیاری فضای سبز:

دستگاه کنترل از راه دور پمپ آب پیامکی

دستگاه کنترل از راه دور پیامکی جهت کنترل پمپ آب چاه ها و پمپ آب کشاورزی و باغ ها و آبیاری فضای سبز از راه دور:

دستگاه کنترل از راه دور پیامکی پمپ آب
ایران از جمله کشورهایی است که در زمینه آب دچار مشکل است، به طوری که بسیاری از کشاورزان با این معضل کم آبی مواجه هستند.

یکی از مشکلات صاحبان چاه‌های آب و زمین‌های کشاورزی و باغ ها و ویلاها اینست که در زمان های آبیاری، کنترلی روی مصرف آب ندارند و چنانچه در روند آبیاری مشکلی پیش بیاید، از وجود مشکل در سیستم آبیاری باخبر نخواهند شد. یکی دیگر از مشکلاتی که معمولا صاحبان زمین‌های کشاورزی با آن مواجه میشوند، ساعتی شدن آبیاری هست که در اینصورت باید آبیاری زمین ها در ساعات مشخصی انجام شود که ممکن است صاحبان زمین های کشاورزی در زمان مورد نظر نتوانند در باغ یا زمین خود حاضر شوند.
اما خوشبختانه با استفاده از سیستم‌های هوشمند آبیاری میتوان در مصرف آب صرفه‌جویی کرده و آن را مدیریت نمود و همچنین با استفاده از این سیستم‌ها سطح زیر کشت را نیز افزایش داد.
سیستم‌های آبیاری پیشرفته و هوشمند، در توسعه کشاورزی هر کشور نقش مهمی دارد. بکارگیری دستگاه‌های های نوین آبیاری، بهترین انتخاب جهت مدیریت و کنترل فرآیند آبیاری برای بهینه سازی مصرف آب و انرژی است.
امروزه میتوان با استفاده از سیستم آبیاری هوشمند و دستگاه کنترل پیامکی sms ، سیستم آبیاری سنتی را با سیستم‌های هوشمند جایگزین نمایید.
خوشبختانه سیستم  آبیاری فضای سبز در ایران در حال توسعه میباشد. این امر با استفاده از سیستم‌های هوشمند کنترل از راه دور آبیاری محقق میشود.

راه حل: نیاز به سیستم های کنترل از راه دور

کنترل هوشمند از راه دور

کنترل هوشمند از راه دور

یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه‌های کنترل و مدیریت هوشمندانه آبیاری استفاده از دستگاه های هوشمند کنترل از راه دور است، که بوسیله موبایل و از راه دور کنترل می شوند. شما با خرید این سیستم ها و نصب آنها در محل مورد نظر، میتوانید در هر زمانی و در هرمکانی که باشید، کنترل و برنامه دهی آبیاری فضای سبز خود را انجام دهید و همچنین فرمان روشن و خاموش زمان آبیاری را از راه دور را ارسال کنید.
این دستگاهِ کنترل از راه دور پیامکی، شما را از مراجعه حضوری جهت کنترل آبیاری کشاورزی و باغ و ویلا و خانه و در مجموع کنترل آبیاری فضای سبز، بی‌نیاز خواهد کرد.
این دستگاه هوشمندِ سیم کارتی، قابل نصب بر روی انواع پمپ‌های آبِ باغ، ویلا و زمین کشاورزی می باشد و از هر مکانی قابل کنترل میباشد.
پس از نصب دستگاه کنترل از راه دور سیم کارتی، قادر خواهید بود از هر مکانی و از طریق پیامک sms، اقدام به دادن برنامه و روشن و خاموش نمودن پمپ آب خود و همچنین آبیاری فضای سبز خود نمایید.

  • بیشتر بخوانید: دستگاه کنترل اس ام اسی ( دستگاه کنترل پیامکی ) و نکات بسیار مهم قبل از خرید آن

قابلیت دستگاه کنترل از راه دور پیامکی

کنترلرهای سیم کارتی، قابلیت کنترل از راه دور و از طریق ارسال پیامک را دارا می باشند و همچنین جهت کنترل و برنامه دهی به این سیستم‌ها، می توانید از طریق اپلیکیشن اقدام به کنترل پمپ آب کشاورزی و فضای سبز خود نمایید.
برد نامحدود و آنتن دهی بالا از ویژگی‌های این سیستم ها میباشد.

  • بیشتر بخوانید: چگونه مناسب ترین شیر برقی آب را تهیه کنم؟
این کنترل از راه دور سیم کارتی، مناسب جهت هر نوع آبیاری قطره‌ای و فشاری می‌باشد و باعث صرفه جویی و مدیریت در مصرف آب میشود. همچنین با توجه به عدم نیاز به حضور فرد در محل، کمک بسیاری در جهت کاهش هزینه ها می نماید.

مزایای دستگاه کنترل از راه دور پمپ آب

  • دستگاه کنترل پیامکی (sms)، با هدف مدیرت آبیاری از راه دور، آبیاری منظم، کاهش مصرف آب و انرژی، صرفه جویی در زمان رفت و آمد جهت آبیاری و حذف هزینه‌های اضافی (کارگر، رفت و آمد و…)، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. طی مدت زمان کوتاهی هزینه خرید و راه‌اندازی سیستم جبران خواهد شد.
    جهت مجهز کردن گلخانه، ویلا و هرگونه فضای سبز، به تجهیزات پیشرفته آبیاری، سیستم های هوشمند کنترل از راه دور ویستو، گزینه مناسبی میباشند و به شما برای داشتن سیستم آبیاری مدرن و هوشمند کمک می نمایند.

موارد استفاده از دستگاه کنترل از راه دور پمپ آب

  • این دستگاه جهت کنترل از راه دور انواع پمپ‌های آب کشاورزی، پمپ‌های کف‌کش، شیربرقی‌ها و کنترل پمپ چاه‌ها مناسب می‌باشد و همچنین از طریق این دستگاه شما میتوانید کلیه وسایل برقی همانند چراغ‌ها و تمام سیستم های گرمایشی و سرمایشی نظیر کولر آبی و گازی و سیستم آبیاری فضای سبز گلخانه، باغ و ویلا یا مزرعه خود را هوشمند و مکانیزه نمایید.
    هوشمندسازی و مکانیزه کردن سیستم آبیاری فضای سبز و  گلخانه ها و کنترل پمپ جهت آبیاری زمین های زراعی و کشاورزی و باغات از دیگر کاربردهای این دستگاه می باشد.

نتیجه اجرای دستگاه کنترل از راه دور پیامکی پمپ آب

با اجرا و پیاده سازی سیستم های کنترلر هوشمند و دستگاه های کنترل از راه دور پیامکی، در کمترین زمان از طریق صرفه جویی در هزینه رفت و آمدهای مراقبت از فضای سبز، صرفه جویی در زمان و همچنین صرفه جویی در مصرف آب و کاهش میزان بهای منابع و انرژی، هزینه های خرید و اجرای این سیستم‌ها جبران خواهد شد. کاهش هزینه‌های شما را در برخواهد داشت. بنابراین خرید و نصب و اجرای این سیستم ها بسیار اقتصادی، مقرون به صرفه و هوشمند می باشد.